Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,2% sub estimat
Servicii de comunicatii de date digitale pe suport radio
- Număr anunț
- CN1054276
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.779.171,78 RON
- Valoare atribuită
- 227.760 RON 87,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1107799
- Termen limită
- 26.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 076-228710
- Documentație de atribuire
- DF1176492
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
227.760 RON
din 1.779.171,78 RON estimat
87,2%
Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 1.551.411,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.