Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare pupe pui si spinari de pui cu aripi
- Număr anunț
- CN1054264
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744.460 RON
- Valoare atribuită
- 1.267.310 RON
- Data publicării
- 15.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105359
- Termen limită
- 02.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 076-228975
- Documentație de atribuire
- DF1176502
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini pulpe si spinari-signed.pdf
- FisaDate_DF1176502.pdf
- model acord cadru-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
- model formular oferta-signed.pdf
- propuenere tehnica spinari pui cu aripi-signed.pdf
- propunere tehnica pulpe pui-signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.267.310 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pulpe pui | — | CARLAND S.R.L. · PROVIGO TRADE S.R.L.,BLACK SEA EUROINVESTMENT,CARLAND S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. 4 contracte | 1.038.700 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 107127 · 26.02.2024 | 520.100 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 130439 · 25.08.2023 | 21.600 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 142459 · 24.11.2023 | 497.000 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L.,BLACK SEA EUROINVESTMENT,CARLAND S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. · contract 118754 · 30.05.2023 | — | |||
| 2 | Spinari de pui cu aripi | — | CARLAND S.R.L. 4 contracte | 228.610 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 107130 · 26.02.2024 | 111.390 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L.,BLACK SEA EUROINVESTMENT,LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. · contract 118863 · 30.05.2023 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 142462 · 24.11.2023 | 109.980 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 134441 · 26.09.2023 | 7.240 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Valoare atribuită
1.267.310 RON
din 744.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro