Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,6% sub estimat
BRANZA TOPITA
- Număr anunț
- CN1044532
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- BLACK SEA EUROINVESTMENT (CUI 21211132)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.560 RON
- Valoare atribuită
- 5.764,73 RON 90,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2022 14:19
- Anunț de atribuire
- CAN1087839
- Termen limită
- 08.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1152430
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI BRANZA TOPITA-signed.pdf
- FisaDate_DF1152430.pdf
- FORMULARE BRANZA TOPITA.docx.p7s
- INSTRUCTIUNI PT OFERTANTI BRANZA TOPITA-signed.pdf
- MODEL ACORD CADRU-signed.pdf
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MCA COMERCIAL SRL CUI RO 13219828
Valoare atribuită
5.764,73 RON
din 61.560 RON estimat
90,6%
Adjudecat la 9,4% din estimat · economie 55.795,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.