Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare legume in conserva- LOT 1, fructe in conserva- LOT 2, legume congelate-LOT 3 si peste congelat, salata de icre-LOT 4
- Număr anunț
- CN1054479
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370.850,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.933.440,60 RON
- Data publicării
- 23.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109353
- Termen limită
- 26.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 082-248953
- Documentație de atribuire
- DF1177006
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 1 si lot 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 3 si lot 4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1177006.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Proiect acord cadru.pdf.p7s
- Proiect contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 1.370.850,52 RON Adjudecat: 1.933.440,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Legume in conserva | 789.765,78 RON | ROALMISA INV 4 contracte | 1.067.365,60 RON |
| ROALMISA INV · contract 23328 · 27.02.2025 | 232.650,70 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 76098 · 01.08.2023 | 535.777,60 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 82574 · 25.08.2023 | 75.065,20 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 29808 · 20.03.2024 | 223.872,10 RON | |||
| 2 | Fructe in conserva | 306.042,80 RON | LECONFEX 4 contracte | 435.878,26 RON |
| LECONFEX · contract 82575 · 25.08.2023 | 32.736,58 RON | |||
| LECONFEX · contract 76122 · 01.08.2023 | 218.647,16 RON | |||
| LECONFEX · contract 29810 · 20.03.2024 | 110.715,54 RON | |||
| LECONFEX · contract 23344 · 27.02.2025 | 73.778,98 RON | |||
| 3 | Legume congelate | 85.968,16 RON | LECONFEX 3 contracte | 130.277,74 RON |
| LECONFEX · contract 82576 · 25.08.2023 | 16.365,94 RON | |||
| LECONFEX · contract 76141 · 01.08.2023 | 85.945,24 RON | |||
| LECONFEX · contract 29812 · 20.03.2024 | 27.966,56 RON | |||
| 4 | Peste congelat, salata de icre | 189.073,78 RON | LECONFEX 3 contracte | 299.919 RON |
| LECONFEX · contract 29817 · 20.03.2024 | 80.601,20 RON | |||
| LECONFEX · contract 76157 · 01.08.2023 | 189.068 RON | |||
| LECONFEX · contract 82578 · 25.08.2023 | 30.249,80 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Valoare atribuită
1.933.440,60 RON
din 1.370.850,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro