Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE ACCES BAZE DE DATE - COMPLETE ANATOMY
- Număr anunț
- CN1054466
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- GEMINI INFORMATION TECHNOLOGIES SRL (CUI 38305118)
- Cod CPV
- 72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 126.050 RON
- Data publicării
- 21.04.2023 08:04
- Anunț de atribuire
- CAN1109880
- Termen limită
- 22.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177032
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEMINI INFORMATION TECHNOLOGIES SRL CUI 38305118
Valoare atribuită
126.050 RON
din 126.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro