Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

DALI Reparație galerie de fugă CHE Vidraru

Număr anunț
CN1054445
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
HYDRO PROIECT INVEST SRL (CUI 33427904)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.875 RON
Valoare atribuită
123.828 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
20.04.2023 11:44
Anunț de atribuire
CAN1108532
Termen limită
22.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1176929

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

123.828 RON

din 131.875 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 8.047 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.