Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat
Achiziție componente, respectiv servicii și lucrări asociate pentru îndeplinirea obiectivului ”Modernizarea sistemului de supraveghere video / detectie perimetral al Aeroportului International Sibiu RA”
- Număr anunț
- CN1054411
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
- Furnizor / câștigător
- HELINICK (CUI 1593623)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.005.587,10 RON
- Valoare atribuită
- 27.448.963,53 RON 31,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.04.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109684
- Termen limită
- 25.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 080-243140
- Documentație de atribuire
- DF1176793
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELINICK CUI RO 1593623
Subcontractanți 1
CON-A OPERATIONS S.R.L. CUI RO15036274
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Valoare atribuită
27.448.963,53 RON
din 40.005.587,10 RON estimat
31,4%
Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 12.556.623,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.