Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
SERVICII DE INFORMARE PUBLICA, PROMOVARE SI PUBLICITATE MEDIA LA NIVEL LOCAL
- Număr anunț
- CN1054402
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- VIAŢA LIBERĂ SRL (CUI 32138827)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.276.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.041.200 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.04.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1108177
- Termen limită
- 24.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 080-242760
- Documentație de atribuire
- DF1176480
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (9)
Estimat: 1.276.800 RON Adjudecat: 1.041.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 239.400 RON | VIAŢA LIBERĂ | 239.400 RON |
| 2 | : Servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 167.200 RON | GRUP LICITATII PUBLICE | 167.200 RON |
| 3 | : Servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 34.200 RON | Anulat | — |
| 4 | : servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 266.000 RON | Paf Media | 266.000 RON |
| 5 | : servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 133.000 RON | Anulat | — |
| 6 | : servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 66.500 RON | Anulat | — |
| 7 | : servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 95.000 RON | HOLDER IDEEA | 95.000 RON |
| 8 | : servicii de informare, promovare și publicitate media prin in… | 180.500 RON | RADIO GALATI MEDIA | 180.500 RON |
| 9 | : Servicii de informare publică, promovare şi publicitate privi… | 95.000 RON | VIAŢA LIBERĂ | 93.100 RON ↓2,0% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRUP LICITAŢII PUBLICE SRL CUI RO32504529
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAF MEDIA SRL CUI RO24885422
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOLDER IDEEA SRL CUI 36017810
Valoare atribuită
1.041.200 RON
din 1.276.800 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 235.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.