Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

„Furnizare Autocar cu 81 de locuri nou sau rulat ( second- hand ) pentru dezvoltarea serviciilor locale de baza in comuna Dumbraveni, judetul Suceava”

Număr anunț
CN1044461
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
TRUTZI SRL (CUI 17898144)
Cod CPV
34121500-6 · Autocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560.000 RON
Valoare atribuită
1.540.999,20 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
02.07.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1087737
Termen limită
09.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 127-360896
Documentație de atribuire
DF1152112

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUTZI SRL CUI RO17898144

Valoare atribuită

1.540.999,20 RON

din 1.560.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 19.000,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.