Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,9% sub estimat
SERVICII INCHIRIERI UTILAJE 2
- Număr anunț
- CN1044486
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- VAM SOFI TRANS SRL (CUI 27445884)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON 95,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1086046
- Termen limită
- 05.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 128-364739
- Documentație de atribuire
- DF1152213
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 444.000 RON Adjudecat: 18.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERVICII INCHIRIERI AUTOMACARA SI AUTOTRAILER | 36.000 RON | Anulat | — |
| 2 | SERVICII INCHIRIERE INCARCATOR FRONTAL | 20.000 RON | Anulat | — |
| 3 | SERVICII INCHIRIERI UTILAJE DIVERSE | 370.000 RON | Anulat | — |
| 4 | SERVICII INCHIRIERI AUTOBASCULANTA | 18.000 RON | SC VAM SOFI TRANS SRL | 18.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAM SOFI TRANS SRL CUI RO 27445884
Valoare atribuită
18.000 RON
din 444.000 RON estimat
95,9%
Adjudecat la 4,1% din estimat · economie 426.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.