Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,8% sub estimat

REACTIVI DE LABORATOR (PACHET REACTIVI BIOCHIMIE USCATA-IMUNOLOGIE compatibili cu analizorul VITROS 4600 / VITROS 7600XT)

Număr anunț
CN1054585
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.536.010 RON
Valoare atribuită
862.870 RON 43,8% sub estimat
Data publicării
27.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105820
Termen limită
29.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 084-258960
Documentație de atribuire
DF1177278

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371

Valoare atribuită

862.870 RON

din 1.536.010 RON estimat 43,8%

Adjudecat la 56,2% din estimat · economie 673.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.