Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat

Achiziție mobilier

Număr anunț
CN1054475
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
Cod CPV
39156000-0 · Mobilier pentru sali de primire si de receptie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.494 RON
Valoare atribuită
769.399,08 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
23.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1106527
Termen limită
07.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 082-246628
Documentație de atribuire
DF1177052

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 840.494 RON Adjudecat: 769.399,08 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție mobilier spații administrative 330.264 RON MOBTECO PRODUCT S.R.L. 259.169,08 RON ↓21,5%
2 Achiziție mobilier spații activitati oficiale 510.230 RON S.C. OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL S.R.L. 510.230 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

769.399,08 RON

din 840.494 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 71.094,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.