Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare raticide pentru COMPANIA MUNICIPALĂ ECO IGIENIZARE BUCUREȘTI S.A
- Număr anunț
- CN1054574
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ECO IGIENIZARE BUCURESTI S.A. (CUI 37804055)
- Furnizor / câștigător
- AGROVET SA (CUI 6193482)
- Cod CPV
- 24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.342.132 RON
- Valoare atribuită
- 1.233.488 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107456
- Termen limită
- 30.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 084-251003
- Documentație de atribuire
- DF1176984
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 1.233.488 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produs Raticid pentru combaterea rozatoarelor (sobolani si soar… | — | AGROVET | 945.000 RON |
| 2 | Produs raticid pentru combaterea rozatoarelor (sobolani si soar… | — | AGROVET | 287.000 RON |
| 3 | Produs raticid pentru combaterea Rozatoarelor (sobolani si soar… | — | AGROVET | 1.488 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROVET SA CUI RO 6193482
Valoare atribuită
1.233.488 RON
din 1.342.132 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 108.644 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.