Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Furnizare Tehnica de calcul 2023
- Număr anunț
- CN1054562
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.839.490,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.706.390 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110731
- Termen limită
- 30.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 084-256471
- Documentație de atribuire
- DF1177139
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.839.490,20 RON Adjudecat: 1.706.390 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tablete | 1.744.064,40 RON | SOLUTION PLUS S.R.L. | 1.628.090 RON ↓6,6% |
| 2 | Multifunctional A4 | 90.720 RON | CHROME COMPUTERS | 78.300 RON ↓13,7% |
| 3 | Multifunctional A3 | 4.705,80 RON | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GENERAL DYNAMICS SRL CUI RO 24740960
Valoare atribuită
1.706.390 RON
din 1.839.490,20 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 133.100,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.