Atribuită Anunț de participare

“Extindere sistem informatic integrat – Echipamente- Cheltuieli de tip FEDR” - Furnizare de echipamente de tip Scaner, Imprimantă cod de bare și Hard disc pentru implementarea proiectului „Planificare strategică și accesibilizare a serviciilor oferite de administrația locală în Municipiul Carei”, Cod SIPOCA/SMIS 845/135769

Număr anunț
CN1044654
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.837,86 RON
Valoare atribuită
41.837 RON
Data publicării
05.07.2022 16:23
Anunț de atribuire
CAN1090174
Termen limită
10.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1152694

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

41.837 RON

din 41.837,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.