Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Ciocan de greutate mare pentru forțarea căilor de acces
- Număr anunț
- CN1054788
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.800 RON
- Valoare atribuită
- 184.360 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2023 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1107364
- Termen limită
- 18.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177662
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTMAN INDUSTRIES SRL CUI RO33000350
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
184.360 RON
din 184.800 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.