Atribuită Anunț de participare

Servicii de curățenie a camerelor de odihnă din Staţia şi Revizia de Vagoane Buzău

Număr anunț
CN1054795
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.398,42 RON
Valoare atribuită
90.724 RON
Data publicării
02.05.2023 09:56
Anunț de atribuire
CAN1106225
Termen limită
06.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1177768

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582

Valoare atribuită

90.724 RON

din 87.398,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.