Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare echipament de irigarii (inclusiv operațiuni de amplasare / montaj/ instalare/punere în functiune/pregătire operator) in cadrul proiectului “REABILITARE SI MODERNIZARE AMENAJARE DE IRIGATII SPP2 - MOVILITA PE SUPRAFATA O.U.A.I AGIGEA, ETAPA A II - A, JUDETUL CONSTANTA”
- Număr anunț
- CN1054794
- Autoritate contractantă
- ORGANIZA?IA UTILOZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII"AGIGEA (CUI 28775260)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267.495 RON
- Valoare atribuită
- 1.265.055 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109277
- Termen limită
- 06.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 088-269116
- Documentație de atribuire
- DF1171096
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GREEN AGRO SERVICES SRL CUI 27081180
Valoare atribuită
1.265.055 RON
din 1.267.495 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.