- Număr anunț
- CN1054787
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI 14221745)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 933.912 RON
- Valoare atribuită
- 933.505 RON
- Data publicării
- 04.05.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107329
- Termen limită
- 07.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 088-267394
- Documentație de atribuire
- DF1177764
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPUTING SYSTEMS SRL CUI RO 14221745
Valoare atribuită
933.505 RON
din 933.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro