Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Furnizare Autovehicule
- Număr anunț
- CN1054737
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- NESTE AUTOMOTIVE SRL (CUI 16962508)
- Cod CPV
- 34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.369,74 RON
- Valoare atribuită
- 689.825 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112631
- Termen limită
- 06.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 086-265857
- Documentație de atribuire
- DF1177622
Documente
Documentația de atribuire
- 20230224_N_XXX_CaietDeSarcini-LD-Autovehicule[2606].doc.p7s
- 20230224_N_XXX_InstructiuniPentruOfertanti-LD-Autovehicule[2606].doc.p7s
- 20230412_N_XX-Anexa1CS-SpecificatieTehnicaAutoutilitaradeteren-Lot1[2606].doc.p7s
- 20230412_N_XX-Anexa2CS-SpecificatieTehnicaAutoturismdeOras-Lot2[2606].doc.p7s
- 20230412_N_XX-Anexa3CS-SpecificatieTehnicaAutoutilitaraTransportMateriale-Lot3[2606].doc.p7s
- FisaDate_DF1177622.pdf
- FormulareSiModeleDocumente-LD-Autovehicule_UM02606-2023[2606].doc.p7s
- ProiectContract_LD_Autovehicule[2606].doc.p7s
Loturi (3)
Estimat: 924.369,74 RON Adjudecat: 689.825 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoutilitara de teren | 504.201,68 RON | NESTE AUTOMOTIVE | 481.250 RON ↓4,6% |
| 2 | Autoturism de oras | 210.084,03 RON | Anulat | — |
| 3 | Autoutilitară de transport materiale | 210.084,03 RON | NESTE AUTOMOTIVE | 208.575 RON ↓0,7% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESTE AUTOMOTIVE SRL CUI RO 16962508
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
689.825 RON
din 924.369,74 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 234.544,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.