Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de evaluare complexa a riscului seismic la cladirile Complexului Palat Cotroceni

Număr anunț
CN1054732
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
UNIVERSITATEA TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI (CUI 4266570)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256.302,52 RON
Valoare atribuită
1.250.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
30.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1112329
Termen limită
31.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 086-265883
Documentație de atribuire
DF1177669

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

1.250.000 RON

din 1.256.302,52 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 6.302,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.