Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
Autoturisme si autoutilitare
- Număr anunț
- RFD000059
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.529,15 RON
- Valoare atribuită
- 119.626,81 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2022 15:36
- Anunț de atribuire
- RFDA000075
- Termen limită
- 18.07.2022 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER CARS ROMÂNIA SRL CUI RO 24195562
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERRA PARTS & MACHINERY S.R.L. CUI 42167927
Valoare atribuită
119.626,81 RON
din 132.529,15 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 12.902,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.