Atribuită
Anunț de participare
Achizitie REACTIVI-TESTE compatibili cu Analizorul WONDFO FINECARE
- Număr anunț
- CN1054874
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.250 RON
- Valoare atribuită
- 137.500 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 14:38
- Anunț de atribuire
- CAN1107614
- Termen limită
- 06.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177868
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
137.500 RON
din 120.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro