Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

PACHETE SOFTWARE DE PROIECTARE SI FABRICATIE ASISTATA DE CALCULATOR

Număr anunț
CN1054862
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
CAD WORKS INTERNATIONAL SRL (CUI 16443187)
Cod CPV
48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717.192 RON
Valoare atribuită
702.406 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
05.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1107395
Termen limită
08.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 089-275365
Documentație de atribuire
DF1177985

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 717.192 RON Adjudecat: 702.406 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet software SOLIDWORKS sau echivalent 494.468 RON CAD WORKS INTERNATIONAL 493.906 RON ↓0,1%
2 PACHET SOFTWARE CAMWORKS SOLIDS SI CAMWORKS PREMIUM sau echival… 222.724 RON INMAACRO S.R.L. 208.500 RON ↓6,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INMAACRO SRL CUI RO 8196213

Valoare atribuită

702.406 RON

din 717.192 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 14.786 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.