Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,2% sub estimat

Furnizare echipamente digitalizare

Număr anunț
CN1055135
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
EVOTECH-IT S.R.L. (CUI 39541737)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.726.000 RON
Valoare atribuită
860.100,24 RON 50,2% sub estimat
Data publicării
13.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1118125
Termen limită
04.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 094-290974
Documentație de atribuire
DF1178816

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 1.726.000 RON Adjudecat: 860.100,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente multifuncționale A4 alb-negru si color 544.000 RON Anulat
2 Computere portabile mobile pentru dotare laboratoare Forensic 440.000 RON PRAGMA COMPUTERS S.R.L. 150.592 RON ↓65,8%
3 Echipamente rețea – switch-uri (SPF-uri și accesorii incluse) 212.000 RON
4 Echipamente pentru videoconferinţe 170.000 RON EVOTECH-IT 709.508,24 RON
5 Echipamente soluție voce (soluție telefonie IP) 360.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVOTECH-IT S.R.L. CUI RO39541737

Valoare atribuită

860.100,24 RON

din 1.726.000 RON estimat 50,2%

Adjudecat la 49,8% din estimat · economie 865.899,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.