Anulată Anunț de participare

”Achiziție dotări în cadrul ”Proiect de realizare depou pentru transportul public (cod SMIS 126907)

Număr anunț
CN1055124
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255.441,68 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
13.05.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105945
Termen limită
15.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 094-291337
Documentație de atribuire
DF1178700

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.255.441,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție dotări în cadrul ”Proiect de realizare depou pentru t… 467.730 RON Anulat
2 Achiziție dotări în cadrul ”Proiect de realizare depou pentru t… 787.711,68 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.