Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Amenajare toaletă publică

Număr anunț
SCN1110381
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
ALPHA PROJECT S.R.L. (CUI 38687794)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316.043,89 RON
Valoare atribuită
310.000 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
07.07.2022 16:46
Anunț de atribuire
SCNA1076423
Termen limită
25.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1152905

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

310.000 RON

din 316.043,89 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 6.043,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.