Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de suport tehnic pentru Rețeaua Operațională ROMATSA şi Reţeaua Administrativă ROMATSA
- Număr anunț
- CN1055082
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
- Cod CPV
- 50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.972.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.950.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.05.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1113932
- Termen limită
- 06.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 093-287504
- Documentație de atribuire
- DF1178663
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- Caiet sarcini word.rar.p7m
- FisaDate_DF1178663.pdf
- Formulare.rar.p7m
- Proiect contract.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Subcontractanți 3
DATANET SYSTEMS CLUJ S.R.L. CUI RO18235379
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
9.950.000 RON
din 9.972.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 22.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.