Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Servicii de curatenie in punctele de lucru apartinand SC APT SA Braila

Număr anunț
CN1055036
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982.644 RON
Valoare atribuită
937.185,84 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
11.05.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1107735
Termen limită
15.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 092-284348
Documentație de atribuire
DF1178482

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582

Valoare atribuită

937.185,84 RON

din 982.644 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 45.458,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.