Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE HEMATOLOGIE ELITE 3- 3 DIFF
- Număr anunț
- CN1055045
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.440.000 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107349
- Termen limită
- 12.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 092-284037
- Documentație de atribuire
- DF1178472
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. CUI 39484429
Valoare atribuită
1.440.000 RON
din 1.440.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro