Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Proiectare si executie - Amenajare intersectie cu sens giratoriu in zona drumului national DN39 (E87) km 23+190 - D.R.D.P. Constanța

Număr anunț
CN1055031
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
AUTOPRIMA SERV SRL (CUI 11394440)
Cod CPV
45233128-2 · Lucrari de constructii de intersectii cu sens giratoriu (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.578.407,60 RON
Valoare atribuită
5.765.261,51 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
11.05.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1111613
Termen limită
13.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 092-282360
Documentație de atribuire
DF1178417

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Asociați 1
Subcontractanți 4
GEOLOGIC-TECH SRL CUI 37740695
HELMERT SRL CUI RO 25791610
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

5.765.261,51 RON

din 6.578.407,60 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 813.146,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.