Atribuită Anunț de participare

Servicii intretinere licente si servicii intretinere sistem SAP pentru maximum un an

Număr anunț
CN1055167
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877.310 RON
Valoare atribuită
1.877.010 RON
Data publicării
11.05.2023 16:41
Anunț de atribuire
CAN1107795
Termen limită
12.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1178977

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Asociați 1
GENTEC DATA S.R.L. CUI RO 25504410

Valoare atribuită

1.877.010 RON

din 1.877.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.