Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achizitionare automaturatoare stradala de capacitate mare
- Număr anunț
- CN1055163
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.369,74 RON
- Valoare atribuită
- 895.000 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1106472
- Termen limită
- 14.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 094-290598
- Documentație de atribuire
- DF1178844
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
895.000 RON
din 924.369,74 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 29.369,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.