- Număr anunț
- CN1055140
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.050 RON
- Valoare atribuită
- 127.050 RON
- Data publicării
- 11.05.2023 11:07
- Anunț de atribuire
- CAN1109340
- Termen limită
- 15.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1178606
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
127.050 RON
din 127.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro