Anulată Anunț de participare

Proiect tehnic+ executie lucrari - ”Reabilitare și modernizare infrastructură rutieră în municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava”

Număr anunț
CN1055141
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.404.202,59 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
13.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1105235
Termen limită
19.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 094-291616
Documentație de atribuire
DF1179031

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 37.404.202,59 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Prestarea serviciilor de proiectare, verificare proiect tehnic,… 21.320.395,48 RON Anulat
2 Prestarea serviciilor de proiectare, verificare proiect tehnic,… 16.083.807,11 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.