Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare doua avioane de scoala

Număr anunț
CN1044709
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
CRUISER AVIATION ULTRA LIGHT S.R.L. (CUI 43726695)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.774.000 RON
Valoare atribuită
1.773.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
09.07.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1089863
Termen limită
12.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 132-375545
Documentație de atribuire
DF1152759

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.774.000 RON Adjudecat: 1.773.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare avion scoala si antrenament 887.000 RON
2 Furnizare avion scoala si antrenament 887.000 RON Cruiser Aviation,CRUISER AVIATION ULTRA LIGHT S.R.L. 1.773.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.773.000 RON

din 1.774.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.