Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat

Servicii silvice - lucrari de ingrijire - degajari, curatiri, ajutorare a instalarii si favorizarea dezvoltarii regenerarilor naturale - D.S. Covasna

Număr anunț
CN1055434
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
SKOVEN FOREST SRL (CUI 25366113)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456.900 RON
Valoare atribuită
351.149,15 RON 23,1% sub estimat
Data publicării
18.05.2023 12:23
Anunț de atribuire
CAN1108741
Termen limită
19.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1179443

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 456.900 RON Adjudecat: 351.149,15 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ocolul Silvic Bretcu 292.100 RON SC SKOVEN FOREST S.R.L. 197.530,01 RON ↓32,4%
2 Ocolul Silvic Comandau 66.400 RON SC SKOVEN FOREST S.R.L. 66.266,34 RON ↓0,2%
3 Ocolul Silvic Talisoara 98.400 RON SC SKOVEN FOREST S.R.L. 87.352,80 RON ↓11,2%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKOVEN FOREST SRL CUI RO 25366113
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
JENINI SRL CUI RO16135934

Valoare atribuită

351.149,15 RON

din 456.900 RON estimat 23,1%

Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 105.750,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.