Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,2% sub estimat

“Asigurari obligatorii RCA”

Număr anunț
CN1055438
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497.874 RON
Valoare atribuită
332.623 RON 33,2% sub estimat
Data publicării
18.05.2023 14:17
Anunț de atribuire
CAN1110381
Termen limită
21.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1179326

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

332.623 RON

din 497.874 RON estimat 33,2%

Adjudecat la 66,8% din estimat · economie 165.251 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.