Atribuită
Anunț de participare
Implementarea unui sistem informatic pentru optimizarea procedurilor si fluxurilor de lucru- in cadrul UAT Municipiul Câmpulung
- Număr anunț
- CN1055421
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. (CUI 43507989)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.013.171,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.013.171 RON
- Data publicării
- 20.05.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115880
- Termen limită
- 22.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 098-306273
- Documentație de atribuire
- DF1179530
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Model contract GIS.docx
- 5. Formulare final GIS.doc
- AVIZ CTE GIS.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI GIS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1179530.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. CUI 43507989
Subcontractanți 3
DIGITAX ONLINE PUBLIC SERVICES SRL CUI 37733256
NANOTERRA SRL CUI 27036642
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
2.013.171 RON
din 2.013.171,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro