În evaluare Anunț de participare

Proiectare și execuție lucrări „Reabilitare DJ 186B, Ferești (DN 18) - Cornești - Călinești - Sârbi - Budești (DJ 109F)”

Număr anunț
CN1055334
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.105.516,15 RON
Data publicării
17.05.2023 19:01
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
23.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 096-296053
Documentație de atribuire
DF1179302

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Asociați 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 7
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
EUROTEST SRL CUI 24508996
GEO-TECH SRL CUI 9444872
GREENVIRO SRL CUI 27159211
MELNYTOPO S.R.L. CUI 36309920
TEL PROIECT SRL CUI RO 33948899
Terți + subcontractanți 1
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONREP SA CUI RO 2221199
Asociați 2
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Subcontractanți 5
ENERGOGRAL SRL CUI RO27734025
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
SEBI-MARC SRL CUI RO15340540
Subcontractanți 2
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

54.105.516,15 RON

Deschise acum pe acest cod

77 licitații deschise pe 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si …

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.