Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări „Reabilitare DJ 186B, Ferești (DN 18) - Cornești - Călinești - Sârbi - Budești (DJ 109F)”
- Număr anunț
- CN1055334
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.105.516,15 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 19:01
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 23.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 096-296053
- Documentație de atribuire
- DF1179302
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Formulare scanate DJ186B Feresti-Budesti.pdf.p7s
- 11. Deviz general DJ 186MARA NORD.pdf.p7s
- 12. Formular prop tehnica DJ 186B.doc.p7s
- 13. Formular C_186B.docx.p7s
- 14. Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
- 15. Acord contractual DJ 186B propunere.pdf.p7s
- 1.Avize acorduri.zip.p7s
- 2.Studiu de coexistenta.zip.p7s
- 3.ArhivaDocumente.zip.p7s
- 4.Analiz cost efic-CU-etc.zip.p7s
- 5.DALI part 1.zip.p7s
- 6.DALI part 2.zip.p7s
- 7.Caiet de sarcini cu anexe.zip.p7s
- 8. Formulare editabile.zip.p7s
- 9. Criterii de atribuire DJ 186B Feresti-Budesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1179302.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Asociați 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 7
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
EUROTEST SRL CUI 24508996
GEO-TECH SRL CUI 9444872
GREENVIRO SRL CUI 27159211
MELNYTOPO S.R.L. CUI 36309920
ROAD & BRIDGE DESIGN SRL CUI 22347087
TEL PROIECT SRL CUI RO 33948899
Terți + subcontractanți 1
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONREP SA CUI RO 2221199
Subcontractanți 5
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
ENERGOGRAL SRL CUI RO27734025
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE CUI 3897238
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
WILDLIFE MANAGEMENT CONSULTING SRL CUI 18557030
Terți + subcontractanți 1
BEST CONSULTING & DESIGN SRL CUI RO 32642076
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SEBI-MARC SRL CUI RO15340540
Asociați 4
NORDIC DESIGN S.R.L. CUI 43459512
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare estimată
54.105.516,15 RON
Deschise acum pe acest cod
77 licitații deschise pe 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si …
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.