Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat

Achiziția a 10 tramvaie de aproximativ 18 metri destinate transportului public de călători

Număr anunț
CN1055333
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
ASTRA VAGOANE CALATORI SA (CUI 10966616)
Cod CPV
34622100-4 · Vagoane de tramvai (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.454.000 RON
Valoare atribuită
79.990.000 RON 18,8% sub estimat
Data publicării
17.05.2023 19:02
Anunț de atribuire
CAN1119335
Termen limită
11.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 096-296554
Documentație de atribuire
DF1179565

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

79.990.000 RON

din 98.454.000 RON estimat 18,8%

Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 18.464.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.