Atribuită
Anunț de participare
Sistem calorimetrie cu scanare diferentiala
- Număr anunț
- CN1055611
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
- Cod CPV
- 38418000-8 · Calorimetre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251.400 RON
- Valoare atribuită
- 251.400 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 19:04
- Anunț de atribuire
- CAN1111064
- Termen limită
- 27.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 101-318237
- Documentație de atribuire
- DF1180089
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SARTOROM IMPEX SRL CUI RO 378562
Valoare atribuită
251.400 RON
din 251.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro