Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Furnizarea și montarea de echipamente pentru parcuri, spații de agrement și terenuri de joacă în municipiul Brașov
- Număr anunț
- CN1055533
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- CLAROM TRANS SRL (CUI 19256531)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.955.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.773.400 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110455
- Termen limită
- 26.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 101-315540
- Documentație de atribuire
- DF1179858
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Valoare atribuită
4.773.400 RON
din 4.955.210,08 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 181.810,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.