Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare (PAC+PT+CS+DE) + asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor și execuţia lucrărilor la obiectivele de investiţii din cadrul contractelor de finantare care au ca obiect “Imbunatatirea eficientei energetice a blocurilor de locuinte Bistrița 17” si “Imbunatatirea eficientei energetice a blocurilor de locuinte Bistrița 24”.
- Număr anunț
- CN1055495
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.904.534 RON
- Valoare atribuită
- 46.835.455 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110000
- Termen limită
- 26.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 099-309215
- Documentație de atribuire
- DF1179883
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CONTRACTUAL.odt.p7s
- CAIET DE SARCINI-signed.pdf
- FisaDate_DF1179883.pdf
- FORMULARE SI MODELE.odt.p7s
- Formular propunere tehnica.odt.p7s
- LISTA ECHIPAMENTE-signed.pdf
- ModelContract_DF1179883.pdf
- PT cu Ex B17siB24.part01.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part02.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part03.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part04.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part05.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part06.rar.p7s
- PT cu Ex B17siB24.part07.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 5
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
NOVA INSTAL SISTEM S.R.L. CUI 35793170
ORIZONT ELECTRIC S.R.L. CUI RO43615620
ROGOJAN MIRCEA-GEORGE - TOPOGRAF CUI 35629349
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Valoare atribuită
46.835.455 RON
din 46.904.534 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 69.079 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.