Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,6% sub estimat
Furnizare Diverse materiale (electrice, instalatii sanitare, materiale de constructie, feronerie)
- Număr anunț
- CN1055470
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.717.029,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.799.943,46 RON 51,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110898
- Termen limită
- 05.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 099-308354
- Documentație de atribuire
- DF1179728
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Adjudecat: 1.799.943,46 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare materiale electrice | — | NEMAAD IMPEX | 788.722,12 RON |
| 2 | Furnizare materiale sanitare (apa rece, apa calda si caldura) | — | AMP GRUP | 1.011.221,34 RON |
| 3 | Furnizare materiale feronerie | — | Anulat | — |
| 4 | Furnizare materiale de constructie | — | Anulat | — |
| 5 | Furnizare materiale sudor si mecanici | — | Anulat | — |
| 6 | Materiale instalatie oxigen | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Valoare atribuită
1.799.943,46 RON
din 3.717.029,60 RON estimat
51,6%
Adjudecat la 48,4% din estimat · economie 1.917.086,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.