Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Servicii de service şi reparaţii echipamente restaurant şi spălătorie
- Număr anunț
- CN1055498
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Cod CPV
- 50882000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.176.292,50 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.05.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108106
- Termen limită
- 27.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 099-308621
- Documentație de atribuire
- DF1179654
Documente
Documentația de atribuire
- CS initial_Lot 1-semnat.docx.p7s
- CS initial_Lot 2-semnat.docx.p7s
- CS initial_Lot 3-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1179654.pdf
- Formulare service si reparatii echipamente restaurant si spalatorie_final-2023 (002)-semnat.docx.p7s
- Model contract de achizitie publica de servicii echip de buc si spalatorie-semnat.docx.p7s
Loturi (3)
Estimat: 6.176.292,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Service şi reparaţii echipamente Centrala BNR și CPPAS Bucure… | 2.869.984 RON | Anulat | — |
| 2 | : Service şi reparaţii echipamente UPPAS Cumpătu și Poiana St… | 1.858.296 RON | Anulat | — |
| 3 | : Service şi reparaţii echipamente UPPAS Paltiniș | 1.448.012,50 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.