Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat

Acord cadru de prestari servicii de asigurare facultativa de persoane contra accidentelor pentru personalul aeronautic/parașutist din unitățile din forțele terestre care execută activități de parașutism

Număr anunț
CN1055448
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.561.359,50 RON
Valoare atribuită
1.906.128 RON 25,6% sub estimat
Data publicării
20.05.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1112677
Termen limită
19.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 098-306658
Documentație de atribuire
DF1179679

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.906.128 RON

din 2.561.359,50 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 655.231,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.