Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de mentenanta si suport pentru infrastructura de comunicatii

Număr anunț
CN1055695
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
Cod CPV
50312320-4 · Repararea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400.000 RON
Valoare atribuită
5.391.324 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.05.2023 19:02
Anunț de atribuire
CAN1113122
Termen limită
11.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 102-321065
Documentație de atribuire
DF1180207

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046

Valoare atribuită

5.391.324 RON

din 5.400.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 8.676 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.