Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat

Arbori cardanici

Număr anunț
SCN1110742
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
42141110-3 · Arbori de transmisie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321.875 RON
Valoare atribuită
212.576 RON 34,0% sub estimat
Data publicării
13.07.2022 11:41
Anunț de atribuire
SCNA1075753
Termen limită
28.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1153209

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

212.576 RON

din 321.875 RON estimat 34,0%

Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 109.299 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.