Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,6% sub estimat
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru autovehiculele si utilajele din dotarea DRDP Cluj
- Număr anunț
- CN1055675
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746.845,66 RON
- Valoare atribuită
- 294.084 RON 60,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1111175
- Termen limită
- 28.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 102-321229
- Documentație de atribuire
- DF1180250
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
294.084 RON
din 746.845,66 RON estimat
60,6%
Adjudecat la 39,4% din estimat · economie 452.761,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.